Príbeh zakladateľov RAYZZER®

Ahojte, zákazníci & návštevníci RAYZZER®.

Keď kliknete na náš web, nechceme, aby ste videli iba produkty RAYZZER® a vnímali nás iba ako štandardný e-shop. Keď sa pozriete bližšie uvidíte naše srdcia, dušu a príbeh, ktorý začal pred niekoľkými rokmi medzi dvoma priateľmi s rozdielnymi záujmami, no s rovnakým cieľom.

Ja, Adam, som celý svoj život venoval športu. Bol pre mňa nielen koníčkom, ale aj životným učiteľom. Táto vášeň mi ukázala, ako dôležité je byť odhodlaným, neustále sa zdokonaľovať, mať v sebe vieru, aj keď to môže vyzerať, že idem proti prúdu.

Miloš sa venoval čítaniu, poznávaniu rôznych kultúr a štúdiu finančných trhov. Tieto záľuby mu priniesli prehľad, ktorý si všimnete pri rozhovore s ním. Zmysel pre detail a kritické myslenie ho vždy motivovali vybrať si tú najoptimálnejšie cestu. 

Ako sa tieto dva absolútne rozdielne osudy mohli spojiť?

Kolegovia sme sa stali dávno pred tým, ako sme spoločne založili RAYZZER®. Spoločne sme pracovali ako privátni bankári na najväčšom privátnom bankovníctve na Slovensku. V tom čase som sa súťažne venoval kulturistike. Náročné diéty a dynamické pracovné tempo ma nútili hľadať rôzne možnosti, ako pozitívne stimulovať svoj mentálny a fyzický výkon. Tak som odskúšal stovky rôznych funkčných aj nefunkčných doplnkov výživy. Nakoniec som skončil pri výbere jednotlivých účinných látok, ktorých kombinácia bola vedecky podložená a mala skutočný účinok. Vhodná kombinácia účinných látok v ich primeranom pomere mi priniesla v roku 2017 titul majstra Slovenska v kulturistike. Práve tu nastal MOMENT, kedy som po prvýkrát začal spoločne s Milošom uvažovať o založení spoločnosti.

V roku 2017 sme však ešte nemali peniaze na založenie spoločnosti. Zlomový bod v našich životoch nastal počas celosvetovej pandémie COVID-19. Dali sme dohromady všetky naše tvrdou prácou zarobené úspory a začali intenzívne pracovať na založení spoločnosti. Náš cieľ bol jednoznačný – vytvoriť spoločnosť so zameraním na podporu mentálneho zdravia a fyzického výkonu. Bolo to náročné, ale poháňané tým najkrajším úmyslom – meniť životy k lepšiemu. Po viac ako roku príprav, vývoja produktu farmaceutickou spoločnosťou, tvorby značky, tvorby webu a množstva iných aktivít sme v marci roku 2022 priviedli na trh značku RAYZZER®.

Dnes nájdete RAYZZER® v mnohých online e-shopoch, ale aj kamenných obchodoch naprieč celým Slovenskom. Máme tisícky spokojných zákazníkov a stovky pozitívnych recenzií. Navyše sme hrdí, že sme jedným z hlavných partnerov neziskovej organizácie Úsmev ako dar – záleží nám na tých najzraniteľnejších.

RAYZZER® nie je na trhu dlho, no sme radi, že produkt svetovej kvality môže vzniknúť aj na Slovensku. Každý z vás si zaslúži prémiovú kvalitu za férovú cenu a práve preto budeme naďalej veľmi tvrdo pracovať aby ste si vždy mohli dopriať len to najlepšie od RAYZZER®.

Ďakujeme vám za dôveru a prajeme vám množstvo úspešných MOMENTOV.

Adam a Miloš
Zakladatelia RAYZZER®
MOMENT, kedy sa zrodil úspech!

RAYZZER® –  Moment, kedy sa zrodil úspech!

Záleží nám na tom, aby si pri dosahovaní cieľov, dokázal v MOMENTE dominovať a prekonávať prekážky bez toho, aby ťa spomalili. Slovo “MOMENT” v našom motte je úzko späté s názvom značky RAYzzer (“Ray” = z angl. lúč, záblesk – t.j. niečo čo trvá krátko, je intenzívne a jeho výsledkom je zmena). Takisto aj Ty túžiš zdolať všetky prekážky rýchlo a efektívne, čoho výsledkom bude viditeľná zmena. Túto skrytú symboliku nájdeš aj v logu RAYZZER®. Medzi písmenami “ZZ” objavíš blesk, ktorý vyjadruje MOMENT, kedy sa zrodil úspech!

 

V čom je RAYZZER® iný

Meníme sny na skutočnosť

Sme zodpovední

Podporujeme a spolu šírime úsmev

Prekonávame hranice

Najvyššia kvalita použitých surovín

Jednoduché a účinné zloženie

Prírodné služby účinných látok

Dômyselné spojenie prírody, vedy a skúseností

Jednoduché dávkovanie

Originálna chuť

Vhodné pre vegánov

sme zodpovední

prekonávame hranice

jednoduché a účinné zloženie

Dômyselné spojenie prírody,
vedy a skúseností

originálna chuť

Meníme sny na skutočnosť

podporujeme a spolu
šírime úsmev

najvyššia kvalita
použitých surovín

prírodné zložky účinných látok

jednoduché dávkovanie

vhodné pre vegánov

Pridaj sa k rastúcemu počtu našich spokojných zákazníkov!

Zdieľaj svoj
úspech a inšpiruj!

#Rayzzer #RayzzerReal

ZZ koláž