PRÍBALOVÝ LETÁK SK/EN

SK – slovenský jazyk (English below)

O RAYZZER®

Práve si otvoril výnimočný produkt od spoločnosti RAYZZER®. Ak čítaš tento príbalový leták, vedz, že si sa stal súčasťou niečoho výnimočného – klubu RAYZZER®. Záleží nám na tvojej spokojnosti, a preto týmto riadkom venuj patričnú pozornosť. Tu sa dozvieš všetko, čo potrebuješ.
Na MOMENT sa nadýchni a spomaľ. Vieš prečo sa voláme RAYZZER®? Základ slova RAYZZER® vychádza z anglického RAY – lúč, záblesk – t.j. niečo, čo trvá veľmi krátko, je intenzívne a po jeho uplynutí nastane zmena. To jej ten MOMENT, kedy sa zrodil úspech! Práve v tomto MOMENTE sa toho veľa zmenilo. Nastal čas vystúpiť z radu a siahnuť si na svoje sny.

O Energy & Brain hacker od RAYZZER®

Energy & Brain hacker je komplexné energizujúce nootropikum vo forme cmúľacej tablety, ktorá v sebe ukrýva iba tie najkvalitnejšie suroviny v ich ideálnom pomere pre tvoju absolútnu spokojnosť. Zlepši svoj mentálny výkon pomocou synergického spojenia prírodného kofeínu a L-teanínu, ktoré ti zabezpečí dlhotrvajúcu energiu bez búšenia srdca, nervozity a nesústredenosti. Zbav sa stresu a vnútorného napätia s klinicky testovanou Ashwagandhou KSM-66® a jedinečným extraktom z Rhodiola rosea. Zlepši svoje kognitívne funkcie a činnosť mozgu s jednou z najúčinnejších foriem cholínu na svete, citikolínom. Pre lepšiu vstrebateľnosť a využiteľnosť jednotlivých účinných látok objavíš v zložení aj extrakt z čierneho korenia. Zbav sa únavy, stresu a dosiahni maximálny mentálny výkon. Toto a ešte viac objavíš v 1 cmúľacej tablete Energy & Brain hacker.

O zložkách Energy & Brain hacker

Starostlivo navrhnutá a vedou podporená zmes 7 jedinečných aktívnych látok prírodného pôvodu v najvyššej kvalite. Vďaka preukázanému synergickému efektu je ich účinok oveľa viac ako len čistý súčet jednotlivých zložiek.

7 dôvodov, prečo si vybrať RAYZZER®

 1. Kofeín (150 mg = 3 šálky kávy) je silný stimulant, ktorý podporuje sústredenie, koordináciu, mentálny a fyzický výkon. Ten náš pochádza z vysokokvalitných kávových zŕn.
 2. L-teanín je silný antioxidant, stimulant fyzického a mentálneho výkonu. Je to aminokyselina, ktorá má upokojujúce účinky a znižuje stres. Spolu s kofeínom pôsobí synergicky a potláča nežiaduce účinky typické pre samotný kofeín, ako je búšenie srdca, nervozita a úzkosť. Ten náš pochádza z listov prémiového zeleného čaju.
 3. Ashwagandha KSM-66® je antioxidant a adaptogén. Znižuje stres, podporuje imunitný systém, zlepšuje pamäť a sústredenie. Klinicky testovaná Ashwagandha KSM-66® obsahuje najvyššiu koncentráciu tohto extraktu na svete. Stojí za ňou rozsiahly výskum, ktorý potvrdzuje jej mnohé zdravotné výhody.
 4. Rhodiola rosea (extrakt s 3 % rozavínu a 1 % salidrozidu) je antioxidant a adaptogén. Pomáha znižovať únavu vyvolanú stresom. Pre zaistenie najvyššej účinnosti sme vybrali ideálny pomer (3:1) jej účinných látok.
 5. Citikolín (CDP-cholín) je nootropná látka, ktorá môže podporovať regeneráciu neurónov a syntézu acetylcholínu, neurotransmitera dôležitého pre pamäť a iné kognitívne schopnosti.
 6. Vitamín B6 prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy. Taktiež sa podieľa na normálnej činnosti nervového a imunitného systému, a psychických funkciách.
 7. Extrakt z čierneho korenia podporuje vstrebateľnosť jednotlivých účinných látok. Vyťažíš tak z nich maximum. Navyše, ako antioxidant podporuje zdravie a pomáha dostať voľné radikály pod kontrolu.

Jedno balenie predstavuje optimálnu mesačnú dávku. Niekedy si dáš 1 tabletu, ale budú aj dni, keď si vezmeš iba polovicu, alebo dokonca žiadnu. Odporúčame ti dať si pauzu v užívaní asi 2 až 5 dní do mesiaca. Budeš tak cítiť lepší nástup energie a tvoje telo si na to nezvykne.
Napriek vynikajúcim výsledkom, ktoré ti Energy & Brain hacker prináša, ti musíme pripomenúť, že nie je náhradou za vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Považuj ho za ideálneho pomocníka, ktorý ťa posúva bližšie k tvojim cieľom.

Odporúčané denné dávkovanie

1 cmúľacia vegánska tableta 20 min. po jedle. V prípade ak podstupuješ akúkoľvek liečbu, konzultuj užívanie produktu so svojim lekárom.

Spôsob užívania

Cmúľanie tablety má pozitívny vplyv na tvoje zuby. Ak je pre teba chuť príliš výrazná, môžeš tabletu aj zapiť vodou. Nájdi si svoj obľúbený spôsob.

Energy & Brain hacker uchovávaj vždy starostlivo uzatvorený. Dômyselne navrhnuté zloženie je veľmi citlivé na vlhkosť, ktorá môže spôsobiť zmenu farby alebo tvrdosti tabliet, čo však nemá vplyv na kvalitu a účinnosť tablety. Odporúčame ti ponechať vo fľaštičke vlhkosť pohlcujúce vrecúško. Veríme, že túto inštrukciu dodržíš.

Zloženie: sladidlá (xylitol, sorbitol, glykozidy steviolu, sukralóza), extrakt z koreňa Ashwagandhy (Withania somnifera), L-teanín, kofeín, extrakt z koreňa Rozchodnice ružovej (Rhodiola rosea), stužovadlo (Hydroxypropylmethylcelulóza), regulátor kyslosti (kyselina jablčná), citikolín (cytidín-5′-difosfocholín), aróma malina, farbivo (červená repa), protihrudkovacia látka (stearan horečnatý, oxid kremičitý), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum)

Upozornenia: Obsahuje kofeín (150 mg/1 tbl.). Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívaj ako náhradu pestrej a rozmanitej stravy. Neužívaj ak si alergický na akúkoľvek zložku produktu. Neprekračuj odporúčanú dennú dávku. Neužívaj v prípade poškodeného ochranného obalu. Nekombinuj s inými stimulantmi alebo alkoholom. Neužívaj pred spaním. Nadmerná konzumácia môže mať laxatívne účinky.

Skladovanie: Uchovávaj starostlivo uzavreté na tmavom a suchom mieste s teplotou od 5°C do 25 °C, mimo dosahu malých detí. Výrobca a distribútor nezodpovedajú za škody spôsobené nevhodným užívaním alebo skladovaním.

EN – English

About RAYZZER®

You have just opened an exceptional product from RAYZZER®. If you are reading this leaflet, know that you have become a part of something exceptional – the RAYZZER® club. We care about your satisfaction, so pay attention to these lines. Here you will find everything you need.
Slow down for a MOMENT. Take a breath. Do you know why we are called RAYZZER®? The base of the word RAYZZER® is RAY – a flash – something that is intense, lasts very short period of time and once it has passed, a change occurs. That’s the MOMENT when success was born! Right at this MOMENT, a lot changed. It’s time to step out of the line and achieve your dreams.

About Energy & Brain hacker by RAYZZER®

Energy & Brain Hacker is a complex energizing nootropic in the form of a chewable tablet. It contains only the highest-quality ingredients in their ideal ratio for your absolute satisfaction. Improve your mental performance through the synergic effect of natural caffeine and L-theanine, providing you with stable dose of energy without heart palpitations, jitters, anxiety, or any other side effects. Get stress and tension under control with clinically proven Ashwagandha KSM-66® and Rhodiola rosea extract. Enhance your cognitive functions and brain activity with Citicoline, one of the most effective choline in the world. Maximize utilization of active ingredients with Piper nigrum extract. Get stress and internal pressure under control, and fully concentrate to achieve your goal. All this and much more awaits you in just 1 chewable tablet.

About Energy & Brain hacker ingredients

A carefully designed and science-backed mix of 7 unique active natural ingredients of the highest quality. Thanks to their synergic effect, the impact on the body is much greater than just the sum of the individual ingredients alone.

7 reasons to choose RAYZZER®:

 1. Caffeine (150 mg = 3 cups of coffee) – is a powerful stimulant which improves concentration, coordination, mental and physical performance. Ours comes from high quality coffee beans.
 2. L-theanine – is a potent antioxidant, a physical and psychological stimulant and an amino acid that promotes relaxation and reduces stress. It acts synergistically with caffeine and reduces its side effect typical for caffeine itself, such as heart palpitations, jitters or anxiety. Ours comes from premium green tea leaves.
 3. Ashwagandha KSM-66® is an antioxidant and adaptogen. It reduces stress, supports the immune system, and enhances memory and concentration. Clinically proven Ashwagandha KSM-66® contains the highest concentration of Ashwagandha extract in the world, supported by extensive research, that provides multiple health benefits.
 4. Rhodiola Rosea (root extract with 3% rosavins and 1% salidrosides) – is an antioxidant and adaptogen. It helps to reduce tiredness in case of stress. To ensure the highest efficiency, we have chosen the ideal ratio (3:1) of its active ingredients.
 5. Citicoline (CDP-choline) is a nootropic compound that can promote the regeneration of neurons and the synthesis of acetylcholine, an important neurotransmitter for memory and other cognitive functions.
 6. Vitamin B6 – contributes to the reduction of tiredness and fatigue. It also contributes to normal functioning of the nervous and immune system, and normal psychological functioning.
 7. Piperine extract – supports the absorption of active ingredients. Because of that, you get the most out of them. In addition, as an antioxidant, it supports health and helps bring free radicals under control.

One package contains the optimal monthly dose. Sometimes you will take one tablet but there will be days when you will only need one half of one or none at all. For optimum results we recommend that you take a break for about 2 to 5 days a month. This will ensure that the supplement does not lose its potency over time.
If you want to discover life beyond the limits, you should follow the rules of a healthy lifestyle. Energy & Brain hacker is a great nutritional supplement, but it cannot supplant everything.

Recommended daily dose

1 chewable vegan tablet 20 min. after a meal. Please consult with your physician if you are undergoing treatment for a medical condition.

How to use

Sucking or chewing the tablet has a positive effect on your teeth. If the taste is too intense for you, you can swallow whole tablet with water. Find your preferable way of usage.

Be careful to keep Energy & Brain hacker enclosed at all times. The ingenious design of the composition is very sensitive to moisture, which can affect the colour and hardness of the tablets, but not quality neither efficiency. For this reason, we recommend that the moisture-absorbing sachet remains inside the bottle. We trust you will follow this instruction.

Ingredients: Sweeteners (Xylitol, Sorbitol, Steviol glycosides, Sucralose), Ashwagandha root extract (Withania somnifera), L-theanine, Caffeine, Golden root extract (Rhodiola rosea), Hypromellose (Hydroxypropyl Methylcellulose), acidity regulator (Malic acid), Citicoline (Cytidine 5′-diphosphocholine), Raspberry flavour, colorant (Beetroot red), anti-caking agents (Magnesium stearate, Silicon dioxide), Vitamin B6 (pyridoxine hydrochloride), Black pepper extract (Piper nigrum)

Warnings: Contains caffeine (150 mg/1 tbl.). Not suitable for children, nor pregnant or nursing women. This food supplement should not be used as a substitute for a varied diet. Do not use it if you are allergic to any of the ingredients. Do not exceed the recommended daily dose. Do not use it if the seal is broken or damaged. Do not combine with other stimulants or alcohol. Do not take before going to bed. Excessive use can cause laxative effects.

Storage: Keep tightly closed and store in a cool, dark, and dry place from 5 ˚C to 25˚C. Keep out of reach of children. Neither the manufacturer nor the distributor are responsible for damages caused by improper use or storage.

Pridaj sa k rastúcemu počtu našich spokojných zákazníkov!
Rayzzer certifikáty a známky kvality
Rayzzer známky kvality