CategoriesZdravie

Najlepšie nootropiká – ako zlepšiť mentálny výkon rýchlo a efektívne

Hráč šachu sa sústredí na hru a svoj mentálny výkon

Si v práci, v škole alebo na tréningu unavený, nesústredený alebo vystresovaný? Existuje spôsob ako to zmeniť! V tomto článku sa dozvieš ako posunúť svoj mentálny výkon na vyšší level vďaka nootropikám. Nootropiká sú výživové doplnky, ktoré majú pozitívny vplyv na funkciu mozgu. Dokážu zlepšiť tvoju pamäť, motiváciu, kreativitu, pohotovosť a kognitívne schopnosti. Nootropiká môžu byť v rôznych podobách, či kvalite. Ak nechceš vyhadzovať peniaze do vzduchu a chceš si kúpiť kvalitný výživový doplnok na podporu mentálneho výkonu a energie, tak tu si na správnom mieste. Poďme sa spoločne pozrieť na najdôležitejšie vlastnosti nootropík.

Hľadáš niečo proti únave a vyčerpaniu? Chceš zlepšiť pamäť a koncentráciu? Vyskúšaj nootropiká!

Nootropiká pre mentálny výkon a podporu kognitívnych schopností

Stále viac a viac jednotlivcov z nás hľadá spôsoby ako zlepšiť svoj pracovný alebo študijný výkon. Náročná doba, v ktorej dnes žijeme nás tlačí k neustálemu zlepšovaniu a napredovaniu.

Spôsob akým začíname svoj deň výrazne ovplyvní to, ako bude náš deň vyzerať. Na to aby sme dokázali zefektívniť svoj deň, musíme pochopiť, aké faktory ovplyvňujú náš mentálny výkon.

Mentálny výkon alebo kognitívny výkon priamo súvisí so schopnosťou mozgu pracovať efektívne, produktívne a tvorivo. Je možné, že každý deň nebude ideálny, preto buď flexibilný a prispôsobivý. Nenechaj nepredvídateľné okolnosti negatívne ovplyvniť nielen tvoj mentálny výkon. Podpor svoju každodennú výkonnosť a posuň svoj deň na novú úroveň spoločne s nootropikami.

Nootropiká pre lepší mentálny výkon

Nootropikum – tabletky na pamäť a sústredenie

Videl si film „Všemocný“? Ten pred viac ako 10 rokmi spustil záujem miliónov ľudí o tzv. posilňovače mozgu (známe aj ako nootropiká). Áno, dnes už existujú tabletky na pamäť, tabletky na učenie, či tabletky na sústredenie. Nootropiká sú výživové doplnky, ktoré majú pozitívny vplyv na funkciu mozgu. Dokážu zlepšiť tvoju pamäť, motiváciu, kreativitu, pohotovosť a kognitívne schopnosti. Nootropiká môžu byť v rôznych podobách, či kvalite. Ich benefity sa prejavia v horizonte 3 týždňov až troch mesiacov od začatia ich užívania.

Nootropiká sú výživové doplnky, ktoré majú pozitívny vplyv na funkciu mozgu.

Energizujúce nootropiká – nielen kofeínové tabletky proti únave a vyčerpaniu

Energizujúce nootropikum je unikátny typ nootropika, ktorý okrem zlepšenia pamäte, sústredenia a kognitívnych funkcií dodá telu zdravú dávku energie. Sú to teda výživové doplnky a lieky na zvýšenie energie. Vďaka tomu, sa môžeš sústrediť dlhšie a kvalitnejšie. Tvoj fyzický a mentálny výkon tak bude najlepší možný. Nástup energie je do 30 minút a trvá niekoľko hodín.

Nootropiká pre lepší výkon

Slovenské nootropikum Energy & Brain hacker od Rayzzer® – novinka na trhu 

Energy & Brain hacker od Rayzzer® je prírodné a 100 % vegánske energizujúce nootropikum. Je to dokonalé spojenie najnovších poznatkov vedy a tisícročiami overenou ajurvédou. Energy & Brain hacker je slovenský produkt, ktorý ti dodá stabilnú dávku energie v momente, keď to najviac potrebuješ. Energy & Brain hacker ti pomôže prekonať náročné stresové situácie, maximalizovať tvoje sústredenie a navyše minimalizuje tvoju chybovosť. Odolnosť voči stresu, pohotovosť a bystrá myseľ sa stanú tvojou každodennou devízou.

Je to dokonalé spojenie najnovších poznatkov vedy a tisícročiami overenou ajurvédou.

Kvalitné nootropiká – zloženie ako základ úspechu

Rayzzer® je lídrom v kvalite použitých surovín. Aj preto sú všetky jeho zložky tej najvyššej kvality. Navyše, synergický efekt zaručí, že je ich účinok ďaleko viac ako len čistý súčet jednotlivých zložiek. Ak sa pozrieš na jeho zloženie detailne, zistíš, že je to starostlivo navrhnutá zmes 7 jedinečných aktívnych látok prírodného pôvodu v najvyššej kvalite. Čo presne Energy & Brain hacker obsahuje?

Muž má lepší mentálny výkon vďaka najlepšiemu nootropiku Rayzzer

Obsahuje iba to, čo chceš a potrebuješ

 • 100 % prírodný
 • 100 % vegán
 • Najvyššia kvalita použitých surovín
 • Certifikované zložky
 • Prospešný pre zuby
 • Klinicky overená Ashwagandha KSM-66®
 • Obsahuje adaptogény a antioxidanty
 • Viac ako 660 mg účinných látok
 • Certifikáty kvality IFS Food, ISO 9001, ISO 22000

Neobsahuje nič, čo nechceš

 • Bez cukru – vhodné pre diabetikov
 • Bez lepku – vhodné pre celiatikov
 • Bez látok živočíšneho pôvodu – vhodné pre vegánov
 • Bez GMO – vhodné pre všetkých 😊
 • Bez konzervantov a umelých farbív – šetrné k prírode

Je prírodný, 100 % vegán a bez cukru, lepku, či GMO.

Zloženie Rayzzer nootropika – obsahuje aj klinicky overenú a najlepšiu Ashwagandha KSM-66®

 • Prírodný kofeín a L-teanín z extraktu zeleného čaju – modernou medicínou podporený synergický efekt ti zaručí rýchly nástup stabilnej dávky energie až po dobu 6 hodín. A to všetko bez výkyvov a nežiadúcich účinkov typických pre kofeín samotný.
 • Ashwagandha KSM-66® a Rhodiola rosea (3 % rozavínu a 1 % salidrozidu) – objav tisíckami rokov overené spojenie ajurvédskych bylín tej najvyššej kvality, ktoré podporí produktivitu a sústredenie, bez nervozity, či úzkosti.
 • Alpha-GPC cholín je považovaný za najefektívnejší typ cholínu. Pre svoje jedinečné kvalitatívne vlastnosti a biologickú využiteľnosť je dôležitou súčasťou najkvalitnejších výživových doplnkov zameraných na mozog.
 • Vitamín B6 prispieva k správnemu fungovaniu nervového systému a psychickej činnosti. Zmierňuje vyčerpanie a únavu. Vitamín B6 môže zlepšovať funkcie mozgu znižovaním hladiny homocysteínu.
 • Extrakt z čierneho korenia podporuje vstrebateľnosť jednotlivých účinných látok. Je to antioxidant, ktorý prispieva k normálnej funkcii nervového systému. Je získavaný z bobúľ čierneho korenia.

Mohlo by ťa zaujímať aj:

Všetko o Energy & Brain hacker nájdeš aj v ADC číselníku. ADC číselník je elektronická databáza farmaceutických produktov s najširším množstvom obchodných, logistických, právnych a odborných informácií.

Objav Energy & Brain hacker.

Jedinečná forma nootropika – cmúľacia tableta

Navyše, Energy & Brain hacker od Rayzzer® je vo veľmi ojedinelej a jedinečnej forme cmúľacej tablety. Slováci majú najnižšiu hodnotu indexu dentálneho zdravia v Európe. Preto bola táto cmúľacia tableta špeciálne vyvinutá tak, aby zlepšovala zdravie zubov. Čo je v presnom opaku v porovnaní s energetickými nápojmi, ktoré ničia zubnú sklovinu. Navyše, jeho jedinečná chuťová rôznorodosť, na ktorú si možno chvíľu potrvá zvyknúť, no dokáže zázraky sa bude každým dňom zlepšovať, rovnako ako aj Ty.

Tieto vegánske cmúľacie tablety, zlepšujú zdravie zubov.

Jednoduché dávkovanie nootropika – 1 cmúľacia vegánska tableta denne

A čo je na tom najlepšie? Dávkovanie je úplne jednoduché a balenie kompaktné na cesty. Preto, či už šoféruješ, letíš, študuješ, pracuješ, trénuješ, či športuješ, tvoj Energy & Brain hacker máš vždy po ruke. Bez toho, že by ti zabral veľa miesta v taške a úplne bez strachu z vyliatia (keďže nejde o nápoj). Stačí 1 cmúľacia vegánska tableta 20 minút pred mentálnym alebo fyzickým výkonom. A tvoj výkon posunieš na nový a vyšší level.

Nečakaj a prekonaj svoj štandard už dnes!

Úsmev ako dar – Rayzzer® ako hlavný partner

Je dokázané, že kúpou produktov Rayzzer® pomáhaš nielen sebe, ale aj tým najzraniteľnejším. Rayzzer® je hrdým hlavným partnerom neziskovej organizácie Úsmev ako dar. Úsmev ako dar je najstaršou a najväčšou mimovládnou organizáciou pôsobiacou v oblasti náhradnej starostlivosti a pomoci ohrozeným rodinám na Slovensku. O spolupráci Rayzzer s neziskovou organizáciou Úsmev ako dar si môžeš viac prečítať tu.

Inšpiruj sa úspešnými – Rayzzer nootropikum – recenzie s priemerným Google hodnotením 4,9

Energy & Brain hacker si vybralo už mnoho úspešných jednotlivcov. Tešíme sa, že Rayzzer® môže pomáhať každý deň ďalším motivovaným jednotlivcom, ktorí sú odhodlaní uspieť. Vybrali si Rayzzer®, vybrali si úspech. Radi pomôžu s výberom aj tebe. Prečítaj si ich overené Google recenzie na Rayzzer.

A navyše:

 • Doprava zadarmo od 2 produktov
 • 100 % garancia vrátenia peňazí
 • Výhodné balíčky v predaji

Objav svoj skutočný potenciál!

Študenti s najlepším nootropikom Rayzzer
Sleduj nás button